ساعت کاسیو عقربه ای زنانه

نمایش 1–18 از 108 نتیجه

ساعت کاسیو عقربه‌ای زنانه در سورن گالری

ساعت کاسیو عقربه ای زنانه نوعی از ساعت مچی است که زمان را با استفاده از عقربه نشان می‌دهد. این ساعت‌ها معمولا از سه عقربه برای نمایش ساعت، دقیقه و ثانیه برخوردار هستند. ساعت مچی کاسیو عقربه ای زنانه به عنوان یک اکسسوری شیک و کلاسیک شناخته می‌شود که در طرح‌ها و سبک‌های مختلفی وجود دارد. این ساعت‌ها از صفحه کوچک و ظریف گرفته تا ساعت‌هایی با ابعادی بزرگ با توجه به تمامی سلایق طراحی و عرضه می‌شوند. شما نیز می‌توانید با توجه به سلیقه و استایل خود اقدام به خرید اینترنتی ساعت کاسیو عقربه ای زنانه از فروشگاه سورن گالری کنید.

خرید ساعت کاسیو عقربه ای زنانه

ساعت کاسیو عقربه ای زنانه اورجینال برخلاف ساعت‌های دیجیتال، زمان را با حرکت آهسته و مداوم عقربه‌ها نشان می‌دهند. این ویژگی باعث می‌شود که ساعت عقربه‌ای به یک اثر هنری و با ارزش تبدیل گردد. برند کاسیو در تولید ساعت‌های مچی زنانه خود تمامی جوانب را در نظر گرفته و انواع این ساعت‌ها را متناسب با استایل‌های مختلف طراحی و تولید کرده است. از این رو با هر سلیقه‌ای که باشید، می‌توانید در بین انواع ساعت کاسیو عقربه ای زنانه مدل متناسب با استایل خود را انتخاب نمایید.

قیمت ساعت کاسیو عقربه ای زنانه

برخی از مدل‌های این ساعت از امکاناتی نظیر نمایش تاریخ، نمایش ثانیه، مقاومت در برابر آب و زنگ هشدار برخوردار هستند که موجب افزایش قیمت ساعت کاسیو عقربه ای زنانه اصل نسبت به مدل‌های فاقد این امکانات می‌شود. از سوی دیگر قیمت ساعت کاسیو عقربه ای زنانه به شدت متغیر است. با این حال فروشگاه اینترنتی سورن گالری توانسته است با حذف تمام واسطه‌ها و عرضه مستقیم، انواع ساعت کاسیو عقربه ای زنانه را با قیمتی مناسب و مقرون به‌صرفه در دسترس شما قرار دهد.