ساعت سه موتوره زنانه

در حال نمایش 17 نتیجه

ساعت سه موتوره زنانه در سورن گالری

امروزه در صنعت ساعت‌سازی، مدل‌های مختلفی از ساعت تولید می‌شوند که ساعت‌های سه موتوره یکی از پرطرفدارترین آن‌ها هستند.

این ساعت‌ها که ضمن نشان دادن زمان، به عنوان یک ابزار دقیق قادر به ارائه قابلیت‌های کاربردی می‌باشند، در بین بانوان محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند؛ به طوری که ساعت مچی سه موتوره زنانه از پرفروش‌ترین محصولات در فروشگاه اینترنتی سورن گالری به شمار می‌رود.

به همین خاطر سورن گالری انواع این ساعت‌ها را با قیمتی مناسب در دسترس شما عزیزان قرار داده است.

خرید ساعت سه موتوره زنانه

ساعت‌های مچی در گذشته صرفا توسط یک موتور کار می‌کردند و نهایت کارایی آن‌ها نشان دادن تاریخ روز بود.

این در حالی است که امروزه ساعت‌ها از قابلیت‌های متعددی برخوردار هستند و می‌توانند امکانات گسترده‌ای را در اختیار شما قرار دهند. ارائه امکانات متعدد توسط ساعت‌های مچی نیازمند چند موتور باکیفیت است.

ساعت زنانه سه موتوره قابلیت‌های بسیاری همچون تاچیمتر، قطب‌نما، زمان‌سنج، ساعت جهانی، زمان دوم و … دارد.

این ساعت‌ها مناسب افرادی هستند که در مشاغل ورزشی، غواصی، نظامی و غیره فعالیت دارند و می‌خواهند از قابلیت‌های ساعت خود به نحو احسن استفاده نمایند.

ساعت سه موتوره زنانه اصل با میزان حساسیت بالایی ساخته شده است و اغلب آن‌ها قادر به اندازه‌گیری صدم ثانیه یا هزارم ثانیه هستند. قابلیت کرنوگراف در این ساعت‌ها برای اندازه‌گیری فاصله‌های زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توسط این قابلیت است که شما می‌توانید صدم ثانیه و یا حتی هزارم ثانیه را نیز اندازه‌گیری کنید. قابلیت تاچیمتر برای نمایش میزان سرعت بر حسب زمان استفاده می‌شود و این ویژگی بیشتر مناسب بانوان دونده است.

از دیگر قابلیت‌های ساعت سه موتوره زنانه می‌توان به زمان دوم اشاره کرد. این ویژگی برای افرادی که به سفرهای بین‌المللی می‌روند کاربرد بسیاری دارد؛ زیرا توسط این قابلیت می‌توان دو زمان مختلف را در ساعت مچی به صورت همزمان مشاهده نمود.

البته در صورتی که می‌خواهید از امکانات ساعت سه موتوره زنانه بهره‌مند شوید، باید نوع اصل آن را خریداری نمایید؛ چرا که این قابلیت‌ها در نمونه‌های تقلبی کار نمی‌کنند.

قیمت ساعت سه موتوره زنانه

یک ساعت سه موتوره زنانه می‌تواند انرژی مورد نیاز خود را از چند روش باتری، نور خورشید، حرکت جنبشی و غیره تامین کند. این مورد روی قیمت ساعت سه موتوره زنانه تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین در حال حاضر برندهای مختلفی اقدام به تولید این نوع از ساعت‌ها می‌کنند و به همین دلیل ساعت مچی‌های سه موتوره زنانه با تنوع قیمتی بالایی در این صفحه مشاهده می‌شوند. این مجموعه همواره در تلاش بوده است تا لیستی از بهترین ساعت‌های مچی را برای شما موجود نماید.

در صورتی که قصد خرید اینترنتی ساعت سه موتوره زنانه را دارید، می‌توانید از این صفحه مدل‌های مختلف را با هم مقایسه کرده و با توجه به تنوع بی نظیر ساعت‌های مچی، مدل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.