ساعت جی شاک G-Shock

نمایش 1–18 از 124 نتیجه

خرید ساعت جی شاک کاسیو

ساعت جی شاک یکی از مشهور ترین کالکشن برند ساعت کاسیو دارای ویژگی هایی است که باعث شهرت زیاد آن شده است.

در حال حاضر این مدل ساعت ها در سرتاسر دنیا معروف هستند و به وسیله اشخاص مشهور بکار برده می شوند. اگر به دنبال ساعت ساعتی با دوام و مقاوم در موقعیت های دشوار و همچنین دارای قابلیت های بسیار هستید ساعت جی شاک بهترین گذینه می باشد‌.

این ساعت ها در کشور ژاپن طرح ریزی و ساخته شده اند و پس از آن در Yamagata نشر داده شده اند.دفتر اصلی این برند در توکیو قرار دارد و همانند خیلی از موسسات بزرگ ژاپنی دارای بیش از ۱۰ هزار پرسنل و نمایندگی های متنوع در سرتاسر کشور و جهان می باشند.

کلیه قطعات ساعت جی شاک در ژاپن ساخته می شوند. کمپانی کاسیو همانند بعضی دیگر از موسسات ساعت سازی ژاپنی بعضی از ساعت های تولیدی خود را در دیگر نواحی آسیا سرهم بندی می کنند.

ساعت کاسیو جی شاک G-SHOK از خصوصیات متعددی برخوردار است و برای اینکه بتوان اورجینال آن را تهیه نمود بهتر است به مجموعه سورن گالری با سال های سابقه فروش و ارائه بهترین ساعت های اصل مراجعه نمود.

قیمت ساعت جی شاک اصل

برای تولید یک ساعت Casio G shock افزون بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با دوام از طرح ریزی عالی و دقت خارق العاده ای استفاده می شود و در مجموع ساعت جی شاک یک بسته کامل از توانایی ها و قابلیت ها می باشند.

با این وجود همواره این ساعت ها با قیمت اقتصادی و مناسب به بازار ارائه می شوند. قیمت ساعت کاسیو جی شاک اورجینال مطابق امکانات آن کاملا متغییر است.

قیمت های متنوعی برای ساعت جی شاک G-SHOCK با ملاحظه به مدل و قابلیتی که دارد وجود دارد. در مجموع می توان این برند را با ملاحظه به قابلیت های بسیار، فناوری پیشرفته همچنین با ملاحظه به ماندگاری و استقامت زیادی که دارند اقتصادی و به صرفه دانست.

در مجموعه سورن گالری با توجه به نوسانات ارز قیمت ساعت کاسیو جی شاک اصل را به صورت روزانه به روز رسانی می کند و جهت اطلاع از نرخ ها می توان به این سایت معتبر رجوع نمود.

ویژگی های کلی ساعت کاسیو Casio G-shock

قاعده کار این ساعت ها ماندگاری و استمرار در طبیعت می باشد. بدین جهت این مدل ساعت می تواند بهترین همراه و ملازم جهت ماجراجویی در طبیعت باشد، این مدل ساعت معمولا مشخصات ویژه ای دارد که این مسئله سبب شده آن را از دیگر ساعت های این برند متمایز نماید. در مجموعه خصوصیات ساعت کاسیو Casio G-shock عبارتند از:

• در مقابل آب تقریبا تا ۲۰۰ متر استقامت دارند.
• در مقابل ضربه و شوک استقامت خوبی از خود نشان می دهند.
• دارای تقویم خودکار می باشند.
• شامل کورنوگراف هستند.
• ساعت جهانی دارند.
• دارای حسگر های چندگانه می باشند.
• تجهیز شده به بلوتوث می باشند.

اگرچه خصوصیات ساعت Casio G-shock فقط به این موارد ذکر شده منتهی نمی شود بلکه دارای قابلیت های عمده دیگری است. بعضی از انواع این ساعت با فناوری Tough Solar عمل می کنند و این توانایی را دارند که به وسیله ماخذ نور به آسانی شارژ شوند. در وب سایت های معتبری چون سورن گالری می توان خصوصیات مدل های متنوع ساعت جی شاک را مشاهده نمود و با توجه به سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب نمود.

خرید اینترنتی ساعت کاسیو جی شاک

تا به این بخش از مبحث با ویژگی ها و قابلیت های متنوع ساعت کاسیو جی شاک G SHOK آشنا شدید. حال می توانید با اگاهی کامل جهت خرید ساعت کاسیو جی شاک مبادرت نمایید. می توانید انواع مختلف این نوع ساعت را در سایت معتبر سورن گالری ببینید و با چند کلیک ساده ساعت مورد نظر خود را انتخاب، سفارش و خریداری نمایید.

این مجموعه آنلاین در طی سالیان فعالیت خود همیشه سعی نموده تا تجارب خود را در حیطه خرید ساعت جی شاک کاسیو در دسترس کاربران خود بگذارد و جهت خرید، برای آنها بستری امن و مطمئن را مهیا سازد.

انواع ساعت کاسیو جی شاک

همانطور که می دانید این ساعت ها خود یکی از انواع مدل های برند کاسیو به حساب می آید. اما انواع ساعت کاسیو جی شاک برای مقاصد ویژه ای طراحی شده اند که عبارتند از:

ساعت های نظامی جی شاک

این مدل از ساعت ها معمولا رنگ و بوی نظامی دارند و با شکلی خشن و سخت نشان دهنده یک طبیعت جنگاور و مردانه می باشند.این نوع ساعت جی شاک مردانه دارای رنگ های خاکی و سبز ارتشی می باشند و برای مسئولیت های نظامی و ارتشی کاملا متناسب می باشند.

سایر خصوصیات این نوع ساعت مردانه حاوی داشتن دکمه های بزرگ جهت بکارگیری آسان و حسگر های چندگانه جهت عملکرد هایی نظیر مسیر یابی می باشند‌.

جی شاک اسپرت

یکی از انواع ساعت کاسیو جی شاک ، ساعت اسپرت مردانه می باشد. این ساعت معمولا دارای ظاهری گوناگون تر می باشند و به نوعی طرح ریزی شده اند که شما می توانید به آسانی آنها را در امور روزمره هم بکار ببرید. این نوع ساعت ها را می توان به منزله ساعت ورزشی بکار برد. این ساعت ها دارای دقت زیاد و کرنوگراف صحیحی می باشند.

ساعت طبیعت محور

انواع دیگر جی شاک برای امور و ماجراجویی هایی در طبیعت تولید شده اند . این مدل معمولا دارای حسگر چندگانه جهت عملکرد های فشارسنج، ارتفاع سنج و قطب نما می باشد که در طبیعت کارایی زیادی دارد می توانید به عنوان یک ساعت G-SHOCK مردانه و زنانه کوهنوردی بر روی آن حساب باز نمود.

افزون بر این اکثر ساعت های کاسیو جی شاک توانایی شارژ به وسیله ماخذ نور را دارند ک یکی از عوامل عمده در طبیعت گردی به شمار می آید. انواع متنوع این ساعت ها را با تمام مشخصات می توان در سورن گالری پیدا نمود و هر کدام را با توجه به سلیقه خود و کارایی که می خواهید انتخاب و خریداری نمایید.