فروشگاه ساعت مچی سورن گالری

فروشگاه اینترنتی سورن گالری با هدف ارائه با کیفیت ترین ساعت مچی ها در سطح بازار و فضای اینترنتی و سعی در حذف واسطه ها و ارائه مستقیم کالا با منصفانه ترین قیمت ها به مشتریان عزیز در مرداد ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و واتساپ آغاز کرد.

با افزایش تعداد و تنوع کالاها در مدت زمانی کوتاه و در نهایت بالا رفتن حجم سفارشات، جهت دسترسی آسان مشتریان عزیز در ثبت سفارشات خود و سرعت بخشیدن به فرآیند پاسخگویی و ارائه خدمات بهتر، بر آن شدیم تا سایت فروشگاهی سورن گالری را در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ با ماموریت تبدیل شدن به یک سایت مرجع در جهت فرهنگ سازی و آگاهی رسانی در صنف ساعت راه اندازی کنیم.

مجموعه سورن گالری پس از آغاز رسمی فعالیت خود، تمام سعی و تلاش خود را در جهت جمع آوری اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با این کالا کرده است تا بتوانیم کامل ترین منبع سوالات و پاسخ های حرفه ای راجع به این دسته از محصول را جمع آوری و منتشر کنیم.

همچنین ما در مجموعه سورن گالری با شعار《 سورن گالری، گالری شیکپوشان 》فعالیت خود را آغاز کرده ایم و با سرلوحه قرار دادن این شعار در تمام فعالیت های آتی خود و با مشخص کردن هدفی بلند مدت در پی آنیم که بتوانیم مجموعه ای کامل و بی نقص جهت تامین تمامی نیازهای پوشاک شما باشیم.

—————————————————————————————————————————————————

مهمترین اصل فروشگاه اینترنتی سورن گالری کیفیت اجناس و رضایت مشتری بوده و خواهد بود.

آدرس دفتر مرکزی ( فقط اینترنتی ) : هرمزگان، جزیره قشم، سیتی سنتر 1، لاین L1، پلاک 1013

تلفن تماس: 09164505095 – 02191690343

مدیریت و صاحب امتیاز وب سایت:

منصور خوشخو   –   تلفن تماس 09164505095   –   ایمیل: Mansourkhoshkhoo96@gmail.com