ساعت سیتیزن Citizen

در حال نمایش 5 نتیجه

خرید ساعت سیتیزن قدیمی و جدید

ساعت سیتیزن جزو پر فروش ترین برند ها در بازار جهانی ساعت و اکسسوری است. برندی که قرار بود طرح مهندسی معکوس برندهای اروپایی (کپی برداری از برندهای اروپایی) را اجرا کند، حالا به تنهایی 30 درصد از سهم بازار موتورهای ساعت را در دست دارد.

بنیان گذار این برند، آقای یامازاکی جواهر فروش ژاپنی بود. او نام شیمین (کلمه شیمین در زبان ژاپنی معادل شهروند است) را برای ساعت های تولیدی اش انتخاب کرد و برگردان آن در زبان انگلیسی، به سیتیزن تبدیل شد.

هنگام بررسی ساعت مچی سیتیزن، با چندین ویژگی روبرو خواهید شد که برخی از آن ها منحصر به فناوری های ساخت ساعت در همین برند می‌باشد. در اینجا ما چند نمونه از ویژگی های ساعت مچی سیتیزن را برای شما شرح داده ایم، تا بیشتر با نوع ساختار و مدل طراحی آن آشنا شوید. پس در ادامه همراه ما باشید.

 ویژگی های ساعت مچی سیتیزن

ساعت سیتی زن را با این ویژگی ها می‌شناسند:

سازگار با محیط زیست است؛

فناوری Citizen Eco-drive نیروی مورد نیاز برای حرکت عقربه ها را از هر منبع نوری، اعم از نور طبیعی یا مصنوعی که ساعت مچی شما در معرض آن است، دریافت می‌کند. این فناوری نور را به انرژی تبدیل کرده و تمامی ساز و کار ساعت بدون نیاز به باتری داخلی انجام می‌شود. نور دریافت شده به طور دائمی در سلول لیتیوم یونی قابل شارژ ذخیره می‌شود. ساعت های ساخته شده با فناوری اکو درایو، سازگار با محیط زیست بوده و چرخه نیاز به تعویض و نصب باتری های جدید را شکسته اند. با فناوری اکو درایو، کافیست یک چراغ بالای سر شما روشن باشد تا برای تمام عمر، ساعت تان قلبی تپنده داشته باشد.

شاید با خودتان فکر کنید زمانی که نور نیست چه می‌شود؟ مثل شب ها که نوری در فضای اطراف نیست تا سلول لیتیومی با دریافت آن شارژ شود. نیازی به نگرانی در این مورد نیست؛ این فناوری قابلیت این را دارد تا با ذخیره انرژی کافی، چندین ماه در تاریکی دوام بیاورد! و در این مدت هم هرگز مجبور به تعویض باتری نیستیم. به لطف فناوری اکو درایو در ساهت ساعت های سیتیزن، بیش از 40 میلیون باتری از بازیافت شدن، نجات پیدا کرده اند.

زمان سنجی اتمی دارد؛

”اتم زمان سنج” دقت فوق العاده ای را به ساعت ارائه می دهد. زمان دقیق از طریق موج های رادیویی به ساعت شما منتقل می شود. بنابراین ساعت به طور خودکار با این زمان تنظیم می‌شود.

تقویم دائمی دارد؛

ساعت مچی با قابلیت تقویم دائمی، یعنی اینکه شما هیچ گاه نیازی به تنظیم مجدد تاریخ روز و ماه ندارید. و فناوری تقویم دائمی این کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. ساعت های مچی سیتیزن با استفاده از تکنولوژی تقویم دائمی:

تاریخ را می‌دانند؛
حتی با وجود ماه های نامنظم و سال های کبیسه زمان و تاریخ را با دقت حفظ می‌کند.

قیمت ساعت سیتیزن

ساعت مچی سیتی زن به نسبت کیفیت فوق العاده ای که در طراحی ظاهر و موتورش دارد، قیمتی مناسب دارد و تقریبا اکثر قشرهای متوسط و البته مرفه قادر به خریدن آن هستند. توصیه ما این است که از وبسایت های معتبر خرید کنید و از آن ها بخواهید تا حتما برگه گارانتی را برای شما به همراه محصول ارسال کنند. خرید خوبی را از وبسایت سورن گالری برای شما آرزومندیم.