ساعت ضد آب زنانه

نمایش 1–18 از 450 نتیجه

ساعت مچی ضد آب زنانه اصل

یکی از ویژگی های مشترک که بین انواع ساعت زنانه اصل وجود دارد، میزان مقاومت آن‌ها در برابر آب می‌باشد. نگران نبودن در مورد خیس شدن ساعت مچی هنگام شست‌وشوی دست یا زیر باران ازجمله مواردی است که می‌تواند سبب آرامش خاطر دوست‌داران ساعت‌های مچی شود.

این ساعت‌ها در انواع مختلف زنانه و مردانه در بازار موجود بوده که نوع زنانه آن‌ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. اگر قصد خرید ساعت ضد آب زنانه را دارید، پیشنهاد می‌شود نکات گفته شده در ادامه این مطلب را مدنظر داشته باشید!

ویژگی بهترین ساعت های ضد آب زنانه

اکثر ساعت‌هایی که خریداران تصور می‌کنند ضد آب هستند، در واقع فقط در برابر پاشیده شدن آب از خود مقاومت نشان می‌دهند! در نتیجه نمی‌توان از ساعت‌هایی که تنها مقاوم در برابر آب هستند زیر دوش یا داخل استخر استفاده کرد.

اگر قصد خرید ساعت مچی زنانه ضد آب را دارید، باید بدانید که ضد آب بودن این نوع از ساعت‌ها بر حسب متر محاسبه می‌شود؛ بنابراین هر اندازه این عدد بیشتر باشد، میزان مقاومت ساعت در برابر نفوذ آب و رطوبت بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که مقاومت در برابر نفوذ آب در این ساعت‌ها بر اساس واحد‌های اندازه‌گیری متر، اتمسفر یا بار سنجیده می‌شود.

به عنوان مثال چنانچه روی قاب پشتی ساعت مورد نظر عدد ۳۰ متر درج شده باشد، به این معنا است که ساعت شما تا ۳۰ متر در برابر فشار و نفوذ آب از خود مقاومت نشان می‌دهد.

البته عموماً به این ساعت‌ها عنوان ضد آب داده نمی‌شود، بلکه آن‌ها تنها در برابر پاشش آب مقاوم هستند. چنانچه میزان مقاومت یک ساعت در برابر نفوذ آب تا عمق ۵۰ متر باشد، می‌توان از آن به راحتی برای شنا در استخر و آب‌هایی با عمق پایین استفاده نمود.

مشخصه اصلی ساعت ضد آب زنانه

همان‌طور که گفته شد به منظور اندازه‌گیری میزان مقاومت ساعت ضد آب می‌توان عدد درج شده روی قاب پشتی آن را مشاهده کرد. اگر قصد خرید ساعت ضد آب زنانه را دارید باید بدانید به طور معمول ساعتی تحت عنوان ساعت ضد آب واقعی شناخته می‌شود که تا ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر در برابر فشار آب و نفوذ رطوبت از خود مقاومت نشان دهد.

این نوع از ساعت‌ها برای ورزشکاران حرفه‌ای مناسب بوده و می‌توان از آن‌ها با خاطر آسوده برای انجام فعالیت‌های ورزشی مختلفی هم‌چون شنا، غواصی و قایق‌رانی استفاده کرد.

سورن گالری؛ معتبرترین مرجع خرید ساعت ضد آب زنانه

ساعت‌ها ازجمله تأثیرگذارترین عناصر در تیپ هر کسی به حساب می‌آیند که می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین نوع آن‌ها ظاهری ویژه و شیک به استایل خود بدهید. ویژگی ضد آب بودن ازجمله مهم‌ترین مشخصه‌های ساعت‌های اورجینال بوده که امروزه در نظر اکثر خریداران حائز اهمیت می‌باشد.

سورن گالری یکی از معتبرترین مراکز فعال در حوزه فروش ساعت ضد آب مردانه و زنانه در ایران بوده که این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان تقدیم می‌کند. به منظور استعلام قیمت ساعت ضد آب زنانه و مشاهده مدل‌های متنوع محصولات مذکور تنها کافی است که سایت فروشگاهی سورن گالری را مورد بررسی قرار دهید.