ساعت اسپرت مردانه

نمایش 1–18 از 798 نتیجه

ساعت اورجینال اسپرت مردانه

ساعت مچی یکی عمده ترین زیورآلات و اکسسوری ها برای آقایان می باشد. این نوع ساعت ها در سایت سورن گالری موجود است، معمولا مدل های متنوعی دارند، بعضی از این ساعت ها مناسب مجالس و مهمانی های رسمی می باشند و بعضی دیگر از آنها مناسب استفاده برای اوقات روزانه میباشند.

ساعت های اسپرت مردانه معمولا برای ورزش، امور روزانه و محل کار، بکار برده می شوند. خرید این مدل از ساعت به دلایل مختلف،مقداری دشوار است که بایستی به بعضی نکات در زمان بکارگیری آن دقت نمایید.سلیقه رابطه نزدیکی با انتخاب نوع ساعت دارد ولی ماندگاری و سطح کیفی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در زمان خرید ساعت اسپرت مردانه بایستی به دسته آن، استقامت، جنس و برند آن توجه نمایید. ضد آب بودن و ضد خش بودن این محصول هم از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد.

ساعت مچی اسپرت همواره از طراحی شلوغی برخوردار است ولی بهتر است سعی کنید از جنس های تشکیل دهنده کم وزن جهت کم شدن وزن این محصول بر روی دست استفاده کنید.

این ساعت ها برای ورزشکاران خصوصیات عمده ای به همراه خواهد داشت و در زمان انجام امور ورزشی به آنها  کمک شایانی خواهد کرد.

عوامل موثر بر قیمت ساعت اسپرت مردانه

عوامل متنوعی در قیمت ساعت مردانه اسپرت می تواند اثرگذار باشد. این عوامل شامل برند و مارک ساعت، جنس استفاده شده و سطح کیفی متریال، مدل و طرح آن، رنگ استفاده شده در آن، فناوری بکار برده شده، مقدار استقامت در برابر ضربه ، نوع موتور ، سطح کیفی ساعت و مطلوب بودن برای شرایط متنوع، مقدار استقامت آن در مقابل آب ، کشور تولید کننده، ضمانت نامه و اصالت کالا می باشد.

اضافه بر موارد ذکر شده از علل اثر گذار دیگر در بازار خرید و فروش این محصولات تنوع قیمتی است که با ملاحظه به زیاد بودن شرکت های تولید کننده ساعت در بازار و وجود مارک های متنوع، قیمت ساعت اسپرت مردانه نیز متمایز است.

و این عوامل، رقابت بر سر عرضه این محصولات با سطح کیفی زیاد و  مشتری پسند و با نرخ ارزان و به صرفه را بیشتر نموده است.

نکات عمده در خرید ساعت اسپرت مردانه

در زمان خرید ساعت مردانه اسپرت بهتر است به نکات عمده ای توجه نمایید که عبارتند از:

  • این ساعت ها را بایستی متناسب با استایل خود خریداری نمایید.
  • از خرید اینگونه ساعت ها در کنار خیابان خودداری نمایید. چرا که از جنس و سطح کیفی آن نمی توان اطمینان حاصل نمود.
  • اگر این نوع ساعت را می خواهید خریداری نمایید، می توانید آن را با رنگ کمربند و کفش خود ست کرد.
  • ساعت اسپرت مردانه ای خریداری نمایید که دارای کارت گارانتی است چرا که اگر به هر علتی ساعت شما دچار مشکل شد بتوان از گارانتی استفاده کرد.
  • از ضد اب و ضد ضربه بودن آن حتما اطمینان حاصل نمایید.
  • ساعتی را انتخاب کنید که از ماندگاری زیادی برخوردار است. ماندگاری یک ساعت را نمی توان از روی قیافه آن مشخص کرد. در این صورت اگر قصد خرید ساعت های با دوام را دارید بهتر است از یک مارک و برند معتبر و شناخته شده خرید کنید.