ساعت سه موتوره مردانه

نمایش 1–18 از 350 نتیجه

قیمت ساعت سه موتوره مردانه

منظور از ساعت سه موتوره مردانه، گروه ویژه ای از ساعت مردانه آنالوگ می باشد. در این ساعت ها افزون بر عقربه های اصلی چندین عقربه کوچکتر هم در دایره های جداگانه ای در صفحه ساعت دیده می شوند.

ولی آیا این محصول در واقعیت چند موتوره می باشند؟ جواب به این پرسش خیر است. اصطلاح ۳ موتوره یک اصطلاح کاملا غلط است. در حقیقت کلیه این ساعت ها تجهیز شده به یک موتور می باشند.

تنها تفاوت آنها با سایر ساعت های آنالوگ در این است که این ساعت سه موتوره دارای چندین عقربه کوچک تر می باشد.

برای خرید این محصول می توان از طریق حضوری یا اینترنتی  اقدام نمود. در این سایت ها انواع مدل های ساعت با مارک های متنوع قرار داده شده است و لیست قیمت ساعت سه موتوره نیز در آن موجود می باشد و می توان با خیال راحت ساعت مورد پسند خود را خریداری کرد.

کاربرد عقربه کوچک در ساعت سه موتوره اصل

دایره هایی که در صفحه ساعت سه موتوره اصل مشاهده می شوند، هریک نمایانگر مولفه ی ویژه ای هستند. با توجه به مدل و مارک ساعت شما کاربرد عقربه های موجود در این دایره ها هم متفاوت می باشد. در مجموع ساعت سه موتوره اصل، کوارتز می باشند.

این نوع ساعت های کوارتز جز آن دسته از ساعت هایی می باشند که تجهیز شده به کرنوگراف هستند. افرون بر آن ممکن است جهت نشان دادن ۲۴ ساعته یا به عنوان تاریخ شمار هم در این محصول بکار برده شوند.

در بعضی از محصولات فیک و تقلبی هم این عقربه های کوچک در صفحه ساعت دیده میشوند ولی هیچ کاربردی ندارند. تنها بدین جهت که ساعت فیک از روی مدل های اصل ساخته شده است و این دایره های کوچک را به شکل زینتی در صفحه ساعت طراحی کرده اند.

خرید ساعت سه موتوره مردانه به صورت اینترنتی

خرید ساعت سه موتوره مردانه به صورت اینترنتی به علت تازه تاسیس بودن، معمولا دارای سختی ها و مشکلات بسیاری است.

اگر خواهان ساعت های اصل باشید این مسئله بدتر هم می شود زیرا قیمت ساعت مچی سه موتوره اصل معمولا نسبت به ساعت های تقلبی بیشتر است به همین دلیل بایستی وجه زیادی را در عوض خرید این ساعت در حساب فردی واریز نمایید که نه او را می شناسید و نه محصول را از نزدیک لمس کرده اید.

برای اینکه یک تجربه عالی جهت خرید ساعت ۳ موتوره اصل به صورت اینترنتی داشته باشید بهتر است به نکات زیر دقت نمایید:

  • در پایین صفحه ارتباط با ما یا درباره ما بایستی حتما، نشانی فروشنده ثبت شده باشد.
  • به وب سایت هایی که دارای تلفن خط ثابت هستند بیشتر می توان اطمینان و اعتماد نمود.
  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک، عمده ترین مسئله در مبحث اعتماد کردن است. داشتن این نماد امکان فریب دادن و کلاهبرداری را به کمترین حد ممکن می رساند و اگر سایتی ‌که قرار است از آن خرید کنید این نماد را داشته باشد، می توانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

همانگونه که میدانید دقت به بعضی نکات ریز و خیلی ساده، می تواند تجربه یک خرید آنلاین را از خرید حضوری برای شما هیجان انگیز ترو لذت بخش تر کند.