ساعت عقربه ای مردانه

نمایش 1–18 از 1006 نتیجه

خرید ساعت عقربه ای مردانه 

ساعت عقربه ای مردانه یکی از زیور آلات یا اکسسوری های ضروری در پوشش اشخاص به شمار می آید. از این محصول افزون بر مطلع شدن از زمان ، جهت جذاب تر شدن استایل و ظاهر اشخاص هم مورد استفاده قرار میگیرد.

در زمان خرید ساعت مردانه عقربه ای علاوه بر جنس صفحه، بایستی حتما به نوع و جنس بند ساعت هم توجه کنید زیرا که سطح کیفی ساعت را افزایش می دهد. در بعضی از این محصولات امکان تعویض بند آن هم وجود دارد و به این شکل شخص قادر است بدون پرداخت هزینه زیاد ساعت خود را نو نماید.

انواع ساعت مردانه عقربه ای

ساعت مردانه عقربه ای دارای اقسام متنوع، مارک ها و برند های متعددی است. از جمله ی آنها می توان به، ساعت های یک عقربه ای، دو یا چند عقربه ای، ساعت های ۱۲ یا ۲۴ ساعته، ساعت دیجیتال مردانه ، کرنوگرافها و… نام برد. نوع ساعت در حقیقت با توجه به علاقه و کارایی مردان بکار برده می شود.

ساعت کرنوگراف

این گونه از ساعت مچی مردانه عقربه ای امروزه در بین جوانان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این ساعت در حقیقت دارای چند عقربه جهت اندازه گیری دهم یا صدم ثانیه را هم دارد.

می توان این نوع محصول را به منزله یک تایمر دقیق و درست بکار برد. افزون بر اینکه دارای جنبه زیبایی است برای اشخاصی چون کارمندان، غواصان، ورزشکاران و… کاملا مطلوب است. انواع مدل های متنوع از این ساعت زیبا در سورن گالری موجود است.

ساعت بند فلزی

بند فلز ساعت عقربه ای استقامت و استحکام بیشتری به این محصول داده و در اکثر ساعت های مردانه مورد استفاده قرار گرفته است.

ساعت بند چرمی

این ساعت همانطور که میدانید شامل بند چرمی است و برای مهمانی های مهم و رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگرچه  اغلب این بند را می توان با استایل اسپرت و غیر رسمی هم هماهنگ کرد. این نوع از ساعت در مقایسه با ساعت های بند فلزی از تنوع رنگ بیشتری برخوردار است.

ساعت بند لوکس

این نوع بند ها معمولا برای ساعت های گران بها و مارک های معروف بکار برده می شوند. این گروه از ساعت عقربه ای سطح کیفی عالی در مقایسه با سایر اقسام آن دارد‌. اکثرا اشخاص شیک پوش از این ساعت ها استفاده می کنند.

ساعت بند پلاستیکی

این ساعت در حقیقت یک ساعت مردانه ارزان به حساب می آید و معمولا از این بند ها برای ساعت های ورزشی ، اسپرت و… استفاده می شود. این گونه ساعت اکثرا مورد توجه ورزشکاران و جوانان می باشد.

جنس و رنگ ساعت عقربه ای مردانه

جنس ساعت عقربه ای، اکثرا از فلزات معمولی است ولی جنس ساعت اصل از طلا، آب طلا ، نقره، استیل و مواردی از این قبیل میباشد. بند بعضی از ساعت های مردانه هم از پارچه، پلاستیک، چرم و … می باشد و جنس بند ساعت عقربه ای مردانه اصل، معمولا از فلز است.

رنگ این محصولات در اقسام بند های چرمی، پارچه ای و پلاستیکی دربردارنده گوناگونی بیشتری است و شخص می تواند از اقسام رنگ ها، هماهنگ با پوشش و تیپ خود استفاده نماید. رنگ قهوه ای و مشکی جز رنگ های پرطرفدار در میان آقایان است.

 نحوه خریداری ساعت عقربه ای مردانه ارزان

این مدل ساعت ها برای بکارگیری روزانه، مهمانی های رسمی، محل کار، مسافرت و ورزش مطلوب ترین انتخاب به شمار می آید و مردان با این طرح و مدل از ساعت ها می توانند احساس راحتی از یک سبک متفاوت را تجربه کنند.

همانطور که گفته شد این نوع ساعت ها دارای انواع متنوعی هستند که با توجه به این مدل ها و بسته به علاقه، سلیقه و همچنین بودجه خود، می توانید بهترین ساعت را انتخاب و دست به خرید ساعت عقربه ای مردانه بزنید.

شاید بتوان عرض کرد که خرید ساعت یکی از جالب ترین و متفاوت ترین خرید ها به حساب می آید. ولی زمانی که لازم باشد فهرست قیمت را به منزله یکی از نکات عمده در خرید خود لحاظ کنید.

بایستی آگاه باشید که از چه مراکزی و چه مکان هایی خرید خود را انجام دهید. نخست بایستی معلوم نمایید که می خواهید خرید خود را به صورت آنلاین یا حضوری انجام دهید.

مناسب ترین گزینه جهت خرید ساعت عقربه ای ارزان در انواع مدل ها را از فروشگاه ها و مراکز معتبر در سطح شهر تهیه کنید. و قادر هستید طیف وسیعی از مارک ها را با نرخ های متنوع، با توجه به بودجه تان خریداری کنید.

چنانچه قصد خرید بصورت اینترنتی دارید، سایت های متنوعی جهت اعمال این کار وجود دارند. ولی برای انجام خریدی مناسب، ارزان و مطمئن بصورت آنلاین، معمولا گزینه های کمتری در دسترس دارید. جهت سفارش اقسام ساعت های مچی عقربه ای ارزان و با کیفیت می توانید به سورن گالری مراجعه کنید.