ساعت اتوماتیک مردانه

در حال نمایش 7 نتیجه

ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه

یکی از انواع ساعت مچی، ساعت نبضی مردانه یا ساعت اتوماتیک مردانه است که خیلی مشابه ساعت های مکانیکی عمل میکند و درست همانند آن، از چرخ دنده ها و سیم های درهمی ایجاد شده است که عقربه های ساعت را وادار به حرکت می کند.

تنها فرق ساعت نبضی مردانه با مکانیکی در این است که احتیاجی به کوک کردن ساعت به شیوه دستی نیست. ساعت اتوماتیک مردانه همان طور که از اسم آن مشخص است به طور خودکار با توجه به حرکات روزانه شما کوک می شوند.

یک وزنه خیلی کوچک در این نوع ساعت ها وجود دارد که با حرکات روزانه ما به حرکت در می آیند و در زمان حرکت سیم ها و چرخ دنده ها را به حرکت وا می دارند.

این گونه از محصولات ساز و کاری هم جهت پیشگیری از حرکت و نیروی بیش از اندازه وزنه به سیم دارد. چنانچه از این مدل ساعت خود استفاده نمی کنید به احتمال زیاد  وسیله ای به اسم کوک کننده را بکار می برید.

کوک کننده وسیله کوچکی است که این نوع ساعت شما را در طول حرکات چرخشی حرکت می دهد تا کوک شود.

مزایای ساعت نبضی مردانه/ اتوماتیک

مزایای ساعت نبضی مردانه عبارتند از:

عدم نیاز به باتری و تنظیم دستی

با ملاحظه به ساختار مشابه این گونه ساعت با اقسام مکانیکی، این محصولات هم احتیاجی به باتری ندارند و افزون بر این احتیاجی به تنظیم کوک دستی هم ندارند و معمولا با حرکات روزانه شخص به شیوه خودکار تنظیم و کوک می شوند.

حرکت یکنواخت

در ساعت اتوماتیک مردانه، عقربه های ساعت به صورت روان حرکت می کنند و همانند دیگر ساعت ها به شیوه تیک تاک کار نمی کنند.

شخصیت

همان میزان مهندسی و زمان صرف شده در نوع مکانیکی، صرف ساعت اتوماتیک هم شده است.

ساعت نبضی مردانه

مارک و اصالت در ساعت نبضی مردانه همیشه اثربخشی بسزایی در تعیین سطح کیفی آن محصول داشته است. برند فور لیسنینگ یک مارک شناخته شده و با سابقه در ساخت و ارائه ساعت مردانه نبضی ارزان و به صرفه می باشد که، توانسته با زیبایی و ظرافت در طرح ریزی محصول و توجه در تولید موقعیت خود را به منزله یک تولید کننده معروف در میان هواداران ساعت اتوماتیک مردانه به ثبت برساند.

نکات عمده جهت خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه

معمولا سلیقه رابطه مستقیمی با تعیین انواع ساعت نبضی مردانه یا هر ساعت دیگری دارد، ولی همواره موضوع طول عمر و سطح کیفی ساعت خیلی حائز اهمیت است. در زمان خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه به نکاتی نظیر نوع دسته، استقامت، جنس و برند آن بایستی حتما توجه نمایید.

ضد آب بودن این ساعت از اهمیت ویژه برخوردار است. در زمان خرید ساعت نبضی یا اتوماتیک مردانه بایستی به این نکته نیز توجه نمایید که، اغلب دست انسان در دسترس ضربه و صدمه واقع می شود در این صورت لازم است سطح کیفی تولید بند و بدنه، بالا باشد و مقداری هم در مقابل خط و خش مستحکم باشد تا فرم و ظاهر لوکس این محصول حفظ شود.

خصوصیاتی عمده در زمان خرید ساعت نبضی اتوماتیک مردانه

در زمان خرید ساعت نبضی اتوماتیک مردانه بایستی به ویژگی های مهمی توجه شود که عبارتند از:

  • عدم احتیاج به باطری
  • زیبایی و ظرافت در تولید

این نوع ساعت ها معمولا ظاهری زیبا با ظرافتی ویژه دارند و برای اشخاصی مناسب هستند که، هوادار محصولات شیک و با اصالت هستند. نرخ انواع ساعت نبضی مردانه به دلیل بکارگیری از قطعات بیشتری در ساخت، معمولا مقداری گران تر می باشد.

  • حرکت یکنواخت

از دیگر ویژگی هایی که در زمان خرید ساعت اتوماتیک مردانه بیشتر مورد توجه است حرکت روان و یکنواخت این ساعت ها می باشد، چرا که حرکت عقربه های این ساعت به شیوه تیک تاک نیست.

قیمت ساعت نبضی مردانه

ساعت نبضی مردانه به علت ظاهر لوکس و زیبایی که دارد از شهرت بسیاری در میان همه مردم دنیا برخوردار است. این ساعت ها احتیاجی به باتری و همچنین کوک کردن ندارند.

این ساعت ها معمولا زیر مجموعه ساعت های مکانیکی می باشند با این اختلاف که به شیوه خودکار و به واسطه حرکت دست نیرو و انرژی مدنظر خود را فراهم می کنند.

قیمت ساعت اتوماتیک مردانه به نسبت دیگر ساعت ها معمولا به صرفه و اقتصادی می باشد. مشتری های مجموعه سورن گالری می توانند به شیوه روزانه از قیمت ساعت نبضی مردانه مطلع شوند و خرید راحت این محصولات را با اطمینان هر چه بیشتر با این مجموعه تجربه کنند.

جهت خرید این نوع ساعت مچی و مشاهده انواع آن و آگاهی از قیمت ساعت اتوماتیک مردانه، می توانید به این مجموعه معتبر مراجعه فرمایید و همچنین این مجموعه نماینده فروش انواع متنوع این ساعت ها در ایران می باشد.