ساعت زنانه

نمایش 1–18 از 525 نتیجه

ساعت زنانه

ساعت زنانه جزو اکسسوری مورد علاقه خانم ها برای تکمیل تیپ و استایل شان است. فرقی نمی‌کند تیپ رسمی داشته باشید یا اسپرت، بستن ساعت های شیک و خاص همان چیزی است که برای متفاوت بودن در یک جمع، به آن نیاز دارید.

همچنین اگر بتوانید ساعت تان را با سایر اکسسوری های مورد استفاده تان ست کنید، خوش پوش تر و خوش تیپ تر به نظر می‌رسید. ست کردن ساعت های استیل نقره ای رنگ با جواهرات سفید رنگ، جلوه بی نظیری به دستان شما می‌بخشد.

خرید ساعت زنانه دغدغه ای برای همه خانم ها

گاهی حساسیت بیش از حد خانم ها در هنگام خرید، باعث می‌شود که نتوانند انتخاب درستی داشته باشند. شاید اگر شما لباسی بخرید که با سلیقه تان هماهنگ نباشد، به راحتی از خیر پوشیدنش بگذرید؛ اما در مورد ساعت اینطور نیست.

کسانی که قصد خرید ساعت زنانه دارند، معمولا کالایی را انتخاب می‌کنند که حداقل چندین سال بتوانند در مراسم و مهمانی های مختلف از آن استفاده کنند. بنابراین اگر ساعت مچی زنانه دو ویژگی اصلی زیبایی و اصالت را نداشته باشد، نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

به همین جهت، بهتر است پیش از خرید مدل های مختلف ساعت مچی زنانه را ببینید و سپس موردی که هماهنگی بیشتر با سلیقه شما دارد را انتخاب نمایید. هنگام خرید ساعت زنانه نکاتی وجود دارد که دانستن شان به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

چه سبک ساعتی می‌خواهید؟

سبک ساعتی که در محل کارتان استفاده می‌کنید، متفاوت از سبک ساعت هایی است که در مهمانی های رسمی به مچ دست خود می‌بندید.

ساعت های اسپرت معمولا صفحه هایی گرد و ساده دارند و از زرق و برق به دورند. در عوض در طراحی ساعت های مچی رسمی، از نگین و تراش استفاده شده است و زیبایی خیره کننده ای به دست شما می‌دهد. اما باید دانست که این مدل ساعت ها برای استفاده روزانه مناسب نیستند.

ساعت سبک می‌خواهید یا سنگین؟

اگر مچ دست ظریفی دارید، بهتر است از ساعت های ظریف و سبک استفاده نمایید. ساعت های سبک صفحه ای نسبتا کوچک و بند ظریفی دارند. ساعت های سنگین که صفحه هایی بزرگ دارند، برای دستانی با استخوان بندی درشت مناسب تر هستند.

بند چرمی می‌پسندید یا فلزی؟

بسته به اینکه چه سلیقه ای دارید و دیگر اکسسوری هایی که استفاده می‌کنید از چه جنسی هستند، می‌توانید هنگام خرید ساعت مچی زنانه بین بند چرمی و فلزی یکی را انتخاب کنید.

قیمت ساعت زنانه

قیمت ساعت زنانه متاثر از دو عامل مهم است:

  • طراحی
  • موتور ساعت

برندهای معروف از طراحی های خاصی برای ساخت ساعت های شان بهره می‌گیرند. هر چقدر طراحی ساعت ها خاص تر باشد، قیمتش هم بیشتر است.

مورد دیگری که تاثیر مهمی در محاسبه قیمت ساعت زنانه دارد، موتور ساعت است. ساعت های 3 موتوره قیمت بالایی دارند و در ساخت آن ها از جدید‌ترین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته شده است. برای خرید ساعت زنانه دست و دلباز باشید و با کمی بیشتر هزینه کردن، صاحب یک ساعت شیک و لاکچری شوید.