ساعت لوکس

نمایش 1–18 از 70 نتیجه

ساعت لوکس و لاکچری Luxury

ساعت لوکس عبارتی پر سرچ در دنیای اینترنت است. اصلا ساعت لوکس چه ویژگی هایی دارد؟ آیا هر چه قیمتش بیشتر باشد، نشان دهنده این است که این ساعت لاکچری است؟ شاید از خود بپرسید که اگر یک ساعت لاکچری به قیمت 30 میلیون به جای یک ساعت 1 میلیون تومانی بخرید، برای چه چیزی دقیقا هزینه می‌کنید؟ ممکن است فکر کنید که خب هزینه کردن برای برند هم حدی دارد. این ساعت چه امکانات اضافی را در اختیار من قرار می‌دهد؟ اما نشانه های مختلفی از کیفیت و کارایی در اکثر ساعت های لوکس وجود دارد که هیچ گاه در هیچ ساعت معمولی نمی‌توانید پیدا کنید.

10 ویژگی مشترک در ساعت های لاکچری

ساعت های لوکس لزوماً از همه این 10 ویژگی در کنار هم برخوردار نیستند و البته ویژگی های دیگری وجود دارد که شاید ما از قلم انداخته ایم، اما به هر حال سعی مان این بوده است که بهترین نکات را در این مطلب به شما ارائه دهیم. پس همراه ما باشید.

  1. ساعت لاکچری نیازی به باتری ندارد؛

اکثر ساعت لاکچری موجود در بازار، ساعت هایی با کارکرد”اتوماتیک” هستند و این بدان معناست که به لطف فنر هوشمند نیازی به باتری ندارند. ساعت های رولکس و سیکو بهترین مدل ساعت های لوکس و بدون باتری را تولید می‌کنند.

  1. در طراحی آن ها از کریستال استفاده شده است؛

بهترین و گرانترین ساعت ها دارای کریستالی ساخته شده از “یاقوت کبود مصنوعی” هستند که ماده ای بسیار مقاوم در برابر خراش است. گزینه ارزان تر برای شبیه سازی این نوع طراحی “شیشه معدنی” است اما در طراحی ساعت لاکچری Luxury از کریستال تراش خورده استفاده می‌شود.

  1. درجه بندی دقیق

ساعت های لوکس و لاکچری هردو به دلیل درجه بندی فوق العاده قوی شان، زمان سنجی بسیار دقیقی دارند. ساعت های هوشمند مانند یک کرنومتر حساس عمل می‌کنند و حتی زمان را به صدم ثانیه نیز نمایش می دهند. یرخی از ساعت های هوشمند خودشان کرنومتر دارند و می توانند زمان دقیق انجام کارها را بدست آورند.

  1. ضد آب هستند؛

اگر در رشته غواصی فعالیت می‌کنید، ساعت یک آیتم حیاتی برای شماست. چرا که باید زمان دقیقی که زیر آب هستید را اندازه بگیرید. برخی از ساعت های لوکس ضد آب تا عمق 200 متری هم مشکلی برایشان به وجود نمی‌آید. البته قیمت این ساعت ها رقم بالایی را در بین سایر مدل های لوکس دارد.

  1. کشور سازنده

ساعت هایی که ساخت کشورهای سوئیس، آلمان یا ژاپن هستند، بهترین های بازار به حساب می‌آیند. برند امگا ساخت کشور سوئیس است که طراحی لوکس ترین و با کیفیت ترین ساعت ها را در کارنامه خود دارد.

در واقع بسیاری از برندهای لوکس و لاکچری که نامشان را می‌شنوید، ساخت کشور سوئیس هستند؛ مانند برند های رولکس، تیسوت، بریتلینگ. برندهای سیتیزن و سیکو نیز جزو خاص ترین برندهای ساعت در کشور ژاپن هستند.

  1. جنس بدنه و بند ساعت

برند های ارزان قیمت، از فولاد ضد زنگ توخالی در طراحی و ساخت بندها استفاده می‌کنند، در حالی که ساعت های لوکس از فولاد ضد زنگ جامد استفاده می‌کنند که این مورد به طور واضح از روی وزن ساعت مشخص است.

همچنین ساعت لاکچری Luxury گران تر از فلزات گرانبها مانند طلا (18 عیار) یا پلاتین ساخته می شوند که به طور کلی گرانتر از استیل هستند.

  1. استفاده از پیچ به جای پین

همانطور که در طراحی ساعت های لوکس می‌بینید، بیت هایی که اتصالات ما بین دندانه ها را کنار هم نگه داشته است پیچ هستند و نه پین. شاید کمی زمخت تر به نظر بیاید اما در عوض ساختار فوق العاده محکمی دارد و در طی زمان از سر جای خود بیرون نمی‌آید و گم نمی‌شود.

  1. سنگ های قیمتی گرانبها

ساعت هایی که در طراحی آن ها از سنگ های قیمتی مانند الماس استفاده شده است، فوق لاکچری به حساب می‌آیند.

  1. یک پوشش بازتابنده

ساعت های لوکس دارای یک پوشش انعکاسی برای جلوگیری از تابش خورشید به بدنه و صفحه ساعت هستند. در حالی که ساعت های ارزان و معمولی اصلاً پوشش انعکاسی ندارند.