در حال نمایش 17 نتیجه

ساعت جی شاک سولار اورجینال

ساعت جی شاک سولار می‌تواند با تبدیل انرژی نور به انرژی الکترونیکی کار کند. این انرژی در باتری قابل شارژ ذخیره شده و از این رو ساعت جی شاک سولار اصل می‌تواند در طول شب نیز انرژی خود را تامین نماید. این ساعت‌ها برخلاف ساعت‌هایی که با باتری کار می‌کنند، با محیط‌ زیست سازگار هستند و امکان استفاده طولانی‌مدت از آن‌ها نیز وجود دارد.

ساعت جی شاک سولار مزایای بسیاری دارد که منجر به فروش بالای آن در سراسر جهان شده است. شما نیز می‌توانید برای خرید اینترنتی ساعت جی شاک سولار از طریق همین صفحه از سایت سورن گالری اقدام کنید و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید.

خرید ساعت جی شاک سولار

ساعت مچی ساعت جی شاک سولار قادر است تا از طریق هر منبع نوری شارژ شود. به همین دلیل می‌توانید یک ساعت سولار جی شاک را در معرض لامپ‌های مهتابی نیز قرار دهید و سلول‌های خورشیدی زیر صفحه آن را شارژ نمایید.

ساعت جی شاک سولار به راحتی شارژ شده و برای تبدیل نور طبیعی و مصنوعی به انرژی طراحی شده‌اند. از این رو تنها کافی‌ست تا ساعت را در معرض منبع نور قرار دهید تا شروع به شارژ شدن نماید. به عبارت دیگر می‌توان گفت که ساعت سولار همواره در حال شارژ شدن است؛ مگر اینکه در تاریکی کامل قرار داشته باشد.

با خرید ساعت جی شاک سولار می‌توانید از آن برای مدت طولانی و حتی تا پایان عمر استفاده کنید؛ زیرا این ساعت مقاومت و دوام بالایی داشته و به عنوان ساعت خراب‌نشدنی شناخته می‌شود.

قیمت ساعت جی شاک سولار

قیمت ساعت جی شاک سولار با توجه به نوع مدل آن متفاوت است. همچنین انواع این ساعت در سایت سورن گالری به صورت مستقیم و زیر قیمت بازار عرضه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت و خرید این ساعت از محصولات موجود در این صفحه بازدید نمایید.