ساعت کاسیو دو زمانه

نمایش 1–18 از 112 نتیجه

ساعت کاسیو دو زمانه سورن گالری

ساعت کاسیو دو زمانه می‌تواند دو زمان مختلف را در دو منطقه به صورت همزمان نشان دهد؛ درنتیجه با این ساعت می‌توانید در یک صفحه، زمان دو کشور مختلف یا زمان گرینویچ را مشاهده نمایید. ساعت دو زمانه کاسیو از امکانات متعددی همچون ساعت‌شمار، ثانیه‌شمار و شمارشگر دقیق نیز برخوردار می‌باشد. البته برای استفاده از قابلیت‌های این ساعت باید نوع اصل آن را تهیه کنید.

خرید ساعت کاسیو دو زمانه

ساعت مچی کاسیو دو زمانه مخصوص افراد تاجر یا بازرگان است که هر دقیقه از زمان برای آن‌ها اهمیت دارد. به علاوه، افرادی که در کشور دیگر خانواده و دوستانی دارند، باید اقدام به خرید ساعت کاسیو دوزمانه کنند تا با آن‌ها هماهنگ باشند. این ساعت برای ورزشکارانی که جهت مسابقات به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند نیز گزینه ایده‌آلی است.

ساعت کاسیو دو زمانه به دلیل جذابیت‌های ظاهری که دارد، انتخاب بسیاری از آقایان شیک‌پوش محسوب می‌شود. همچنین برخی از خانم‌ها نیز این ساعت را به دلیل علایق فردی خود خریداری می‌نمایند.

قیمت ساعت کاسیو دو زمانه

قیمت ساعت کاسیو دو زمانه با توجه به امکانات و نوع مدلی که دارد، متفاوت می‌باشد. همچنین ساعت کاسیو دو زمانه بند فلزی که از محبوب‌ترین مدل‌های این ساعت به شمار می‌رود با قیمتی مقرون به‌صرفه در فروشگاه سورن گالری به فروش می‌رسد.

برای خرید اینترنتی ساعت دوزمانه کاسیو می‌توانید مشخصات انواع مدل‌های این ساعت را بررسی کنید و برای ثبت سفارش خود بر روی گزینه مورد نظرتان کلیک نمایید. فروشگاه اینترنتی سورن گالری ساعت کاسیو دو زمانه را همراه با گارانتی معتبر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند.