ساعت پتک فیلیپ Patek Philippe

نمایش دادن همه 8 نتیجه

ساعت پتک فیلیپ Patek Philippe

پتک فیلیپ (Patek Philippe) یک برند سوئیسی است که در سال 1852 در شهر ژنو تأسیس شد. این برند به دلیل تولید ساعت های بسیار لوکس و گران بها و همچنین پیچیده به پادشاه ساعت در دنیا معروف شده است. این کمپانی، ساعت مچی مردانه و ساعت زنانه متنوع و با کیفیتی تولید می‌کند که در ادامه اطلاعاتی را در زمینه ی خرید و قیمت این ساعت ها در اختیار شما قرار خواهیم داد

ساعت مچی پتک فیلیپ

یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین ساعت مچی دنیا را تولید می‌کند. ساعت های تمام اتوماتیک تولید شده توسط این شرکت در زمره ی پیچیده ترین ساعت های جهان قرار می‌گیرند که از نظر ظرافت نیز بی نظیر می‌باشند.

همانطور که گفته شد ساعت پتک فیلیپ Patek Philippe از قیمت بالایی برخوردار می‌باشند؛ از این رو در کشور ما بیشتر نوع “های کپی” آن در فروشگاه ها عرضه می‌گردد. البته نوع “های کپی” این ساعت ها از نظر ظاهر و کیفیت تفاوت چندانی با محصول اورجینال نداشته و جایگاه خوبی را در بین مشتریان پیدا کرده است.

ساعت مردانه و زنانه پتک فیلیپ

ساعت مچی مردانه برند Patek Philippe انواع مختلفی دارند که شما می‌توانید بر حسب نوع سلیقه و نیازتان یکی از آن ها را انتخاب و خریداری نمایید. به عنوان مثال مدل های کلاسیک ساعت های این برند صفحه ی کوچک تری نسبت به مدل های اسپرت داشته از اینرو می‌بایست مدل ساعت مچی تان را بر حسب نوع شغل، مکان مورد استفاده و سلیقه تان انتخاب نمایید.

ساعت پتک فیلیپ زنانه بسیار ظریف و خاص بوده به گونه ای که هر بانویی با دیدن آن به وجد می‌آید. یکی از زیباترین ساعت های مچی زنانه این برند، ساعت مدل Patek Philippe 07-F بوده که با توجه به اندازه و شکل ظاهری اش در دسته بندی ساعت های کلاسیک قرار می‌گیرد.

خرید ساعت پتک فیلیپ

برای خرید ساعت مچی این برند می‌توانید به فروشگاه سورن گالری مراجعه نمایید. در این گالری با متنوع ترین ساعت ها از برند های برتر دنیا آشنا خواهید شد. ساعت های مچی موجود در فروشگاه علاوه بر کیفیت بالا، از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشند. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فعال مجموعه تماس بگیرید.