ساعت جاکوب اند کو Jacob & Co

نمایش دادن همه 2 نتیجه

ساعت جاکوب اند کو Jacob & Co

ساعت جاکوب اند کو جزو ساعت هایی است که بخاطر ظاهر و طراحی خاصش، مشتریان خاص خودش را هم دارد. به بیان واضح تر، این ساعت کالایی نیست که سلیقه افراد زیادی از جامعه را در بر بگیرد. البته در بین مدل های مختلف آن، مواردی هم هستند که با استقبال بیشتری از جانب مشتریان رو به رو شده اند.

تاریخچه مختصر از طراحی ساعت مچی jacob & co

در سال 1986 یعقوب آرابو، که نژادی آمریکایی-ازبک داشت، برند جاکوب Jacob & Co را در نیویورک تأسیس کرد. دفتر مرکزی آن در نیویورک آمریکا و دفتر دوم در پایتخت سوئیس –ژنو- واقع شده است. در روزهای اولیه پایه گذاری برند Jacob & Co، جواهراتی با ابن نام تولید می‌شد که مشتریان به شکل اختصاصی ان را سفارش داده بودند. در دوره بعد، آرابو با پایبندی به مفهوم طراحی “الهام گرفته از غیرممکن”، شروع به طراحی ساعت های مچی کرد؛ تعدادی از طرح های عجیب و در عین حال جذاب خود را روانه بازار کرد؛ به طوری که در همان سال با ورود ساعت های جیکوب اند کو، بازار ساعت جهانی شوکه شد و جوایز طراحی زیادی را بخاطر داشتن ظاهری منحصر به فرد و مطابق با مد روز به دست آورد. پیچیدگی طراحی و ساختار ساعت های جیکوب اند کو به شاهکار مشاهیر و مجموعه داران در جهان تبدیل شده است.

ویژگی های ظاهری و ساختاری ساعت جاکوب اند کو

بیشتر مدل های آن، پیچیدگی های زیادی در طراحی دارند و ساختار صفحه شان به گونه ای است که گویی از اجرام نجومی برای طراحی و اجرایشان بهره گرفته شده است. این ساعت ها برای گروه سنی نوجوانان و یا جوانانی با دیدگاه هنری، انتخابی فوق العاده مناسب و ایده آل است.

با تیپ های اسپرت و اکسسوری هایی با سبک مدرن به خوبی ست می‌شود و زیبایی چندین برابر را از خود به نمایش می‌گذارد. جنس بدنه صفحه ساعت از استیل ضد حساسیت و جنس بند آن هم از چرم طبیعی می‌باشد.

خرید ساعت جاکوب اند کو

فروشگاه اینترنتی سورن گالری جزو معدود وبسایت هایی در ایران است که عامل فروش این ساعت ها است. البته ناگفته نماند که ساعت های وارد شده از کشور سوییس های کپی هستند و قیمت ساعت های اورجینال این برند، فوق العاده گران و نجومی است