ساعت اینویکتا Invicta

نمایش 1–18 از 21 نتیجه

قیمت ساعت اینویکتا Invicta

ساعت اینویکتا ساخت کشور سوئیس می‌باشند. این برند در سال 1837 توسط شخصی به نام رافائل پیکارد پایه گذاری شد. هدف رافائل در ابتدا تولید ساعت های مچی برای قشر متوسط جامعه بود اما بعد ها ساعت مچی برند Invicta جزء محبوب ترین ساعت های جهان شدند.

در سال 1991 این کمپانی توسط یک شرکت آمریکایی خریداری شد و به این کشور انتقال پیدا کرد. اکثر ساعت های اینویکتا در مدل های مردانه تولید و عرضه می‌شوند. ساعت های مچی این برند در ایران بیشتر به صورت های کپی موجود می‌باشد که موتور آن ساخت کشور سوئیس بوده و مونتاژ آن در چین یا تایوان انجام می‌شود. قیمت ساعت های “های کپی” بسیار ارزان تر از نمونه ی اورجینال بوده ولی کیفیت و ظاهر آن تفاوت چندانی با نمونه اصلی ندارد.

ساعت مچی اینویکتا 

ساعت مچی Invicta ساخته شده در کشور سوئیس از جمله با کیفیت ترین و لوکس ترین ساعت های جهان محسوب می‌شوند که یکی از این برند ها، برند اینوکتا می‌باشد. علاوه بر کیفیت دارای ظاهری زیبا نیز می‌باشند که هر بیننده ای را به خود جذب می‌کند. در سال های اخیر محبوبیت ساعت این برند به طرز چشمگیری افزایش یافته تا جایی که فروش سال گذشته ی کمپانی مبلغی در حدود 50 میلیون دلار بوده است.

قیمت ساعت اینویکتا سوئیس در مقایسه با سایر برند ها مناسب تر است. شما می‌توانید از طریق همین دسته بندی قیمت ساعت را مشاهده و خریداری کنید. هرجای ایران که باشید رایگان به دست شما می‌رسانیم.

ساعت مردانه اینویکتا

ساعت اینویکتا مردانه دارای ظاهری خاص و منحصر به فرد می‌باشند. قطر صفحه این ساعت ها از 43 میلی متر شروع می‌شود و مناسب برای افرادی است که علاقمند به ساعت های با صفحه بزرگ می‌باشند.

ساعت اینویکتا زنانه

همانطور که گفته شد، تنوع ساعت زنانه اینویکتا به نوع مردانه آن کم تر می‌باشد. اما این برند ساعت زنانه ظریف و زیبایی تولید می‌کند که چشم هر بانویی را به خود خیره می‌نماید. اگر به دنبال ساعتی زیبا و مجلل و البته قیمت مناسب هستید، ما به شما ساعت مچی برند اینوکتا را پیشنهاد می‌دهیم.

ساعت اینوکتا در زمره ساعت های قیمت مناسب قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با مراجعه به سورن گالری از مدل های متنوع ساعت مردانه و زنانه و قیمت ساعت اینویکتا دیدن نمایید. فروشگاه ما علاوه بر ساعت برند اینوکتا Invicta، ساعت از سایر برند های معتبر دنیا را به نمایش گذاشته است که سبب می‌شود مشتری دست خالی برنگردد. امیدواریم که مطالب ارائه شده در این مقاله مورد توجه و پسند شما کاربر گرامی قرار گرفته باشد.